Zapraszamy do współpracy i zapoznania się z naszą firmą oferującą usługi księgowe

Partner BM Sp. Z o.o. Sp.k. Świadczy usługi kadrowo-płacowe, a także finansowo-księgowe podmiotów gospodarczych, które działaja na terenie Polski.

Nasi Klienci to firmy z kapitałem polskim oraz zagranicznym, mające różne profile działalności, a mianowicie od handlowej, usługowej po produkcyjną. Świadczone usługi kierujemy do spółek prawa handlowego, spółek cywilnych, a także do przedsiębiorców działajacych w charakterze osób fizycznych, prowadzących działalności gospodarcze. Bez względu na nasze wysokie doświadczenie, przez cały czas rzetelnie pracujemy, aby podnosić wciąż jakość obsługi oraz doskonalimy standardy.

Dzięki temu możemy bez problemu spełnić oczekiwania oraz wymagania wszystkich naszych Klientów podchodząc do każdej sprawy wyłącznie indywidualnie. Zadowolenie i zaufanie Klientów jest najważniejszą częścią nawiązanej współpracy. Nierozłącznie współpracujemy z platformą Saldeo, co niesie korzyści w postaci bieżących informacji dla Klientów związanych z dokumentacją księgowo-finansową ich działalności gospodarczych.


Powrót>>>